Средња школа Жикица Дамњановић
UncategorizedАктуелностиСлајдерСпорт

И у нашој школи крос РТС-а

У петак, 22.09.2023. у тачно 10 часова и 5 минута, министарка просвете Славица Ђукић Дејановић, гостујући на  јутарњем програму, дала је знак за почетак великог Кроса РТС-а. Традиционално, учешће су узели ђаци из свих школа, како средњих, тако и основних, а ни наша школа није са овог догађаја изостала. Учешће су узели скоро сви ученици који су тог дана били присутни на настави у школи.

Наши ђаци имали су трасу кроз школско двориште и даље низ приступну стазу са главног пута, па онда правили заокрет пешачком стазом поред терена и назад. Најуспешнији су били, од девојчица: 1. година: Хелена Пауновић, 2. година Анђела Илић, 3. година Аница Банковић и 4. година Силвија Батинић, а од дечака: 1. година Милан Бенаковић, 3. година Новак Јелић, и 4. година Алекса Окетић. Честитамо свим победницима, осталим ђацима захваљујемо на учешћу.