Од понедељка 27.9.2021. године, школа се враћа у нормалан режим рада

Поштовани ученици, родитељи и колеге, одлуком Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у школама од понедељка 27. 09. 2021. године наша школа ће поново радити по Првом моделу.

То значи да се враћамо у нормалан режим рада поштујући распоред часова, трајање часова по 45 минута и да сви здрави ученици долазе у школу истовремено.

Наставу на даљину прате једино ученици који су позитивни на Корона вирус и они који су још увек у изолацији због болести чланова своје породице.

И даље је неопходно придржавати се свих мера превентиве и заштите од преношења и ширења вируса – одговарајућа дистанца, ношење маски, дезинфекција и редовно одржавање хигијене руку.

На срећу број оболелих у нашој школској средини је у паду, новооболелих нема већ пар дана, тако да се надамо да ће ситуација остати под контролом због здравља и квалитета живота и рада свих нас.

Желимо вам добро здравље и успешан наставак рада.

Жељко Поштић

Допис за школе: