Предлог комисија за матурске и завршне испите – јун 2019/20.

5.6.2020.
(Петак)

ВремеОдељењеПредметКомисијаЗамена   
800III4 месар   9 ученикаПрактичан  рад   Ментор: С. ЗечевићС. Зечевић Т. Гавриловић Екстерни чланС. Перовић-Матић С. Милић Екстерни члан  РО
1000IV1  24 уч IV2  14 уч IV3  18 уч IV5  30 учСрпски језик и књижевностБ. Стевановић Н. Загорчић С. АнђелковићДежурни наставници: – Спасојевић Сања
– Мирчевски Милош
– Грчић Марко
– Слободанка Милијашевић
– Радмила Радисављевић
– Лела Белић
– Јанковић Дејан
– Луковић Весна
– Лазић Александар                            
9 учио ница

8.6.2020.
(Понедељак)

ВремеОдељењеПредметКомисија  Замена  
800III4 Пекар   6 ученикаПрактичан  рад   Ментор: М. ЈашовићС. Перовић-Матић С. Милић Екстерни чланС. Зечевић Т. Гавриловић Екстерни члан  
     Изборни предмети 
800IV1   1 ученикОпшта и неорганска хемијаТ. Тешић М. Трифуновић К. Марковић   
830IV1   1 ученикМашине, апарати и операцијеС. Симоновић Н. Радомировић Т. Тешић   
900IV1   4 ученикаМикробиологијаН. Костић С. Милијашевић Т. Тешић   
1000IV1   6 ученикаФизичка хемијаС. Радисављевић К. Марковић Т. Тешић   
1000IV2 5 ученикаПрерада чврстог отпадаО. Бећић С. Бојовић Н. Рајичић   
1200IV1   12 ученикаТФПН. Радомировић М. Васиљевић Т. Тешић   
1200IV2   5 ученикаЗагађивање и заштита ваздухаС.Радисављевић С. Бојовић М. Трифуновић   

9.6.2020.
уторак

ВремеОдељењеПредметКомисијаЗамена   
800III4 Пекар   5 ученикаПрактичан  рад   Ментор: М. ЈашовићС. Перовић-Матић С. Милић Екстерни члан  С. Зечевић Т. Гавриловић Екстерни члан   
  Тест  
1000IV3 граф   10 ученикаТест за проверу стручно теоријских знањаЗа преглед Тестова   С. Илић Д. Маринковић С. Миловановић    С. Симоновић Н. Радомировић М. Васиљевић  Дежурни наставник:   Бачаревић  Негован
   Изборни предмети   
1030IV2   4 ученикаМашине,  апарати и операцијеС. Симоновић С. Миловановић С. Бојовић    

10.6.2020.
среда

ВремеОдељењеПредметКомисијаЗамена   
800IV3 граф   10 ученика (5+5)Практичан  рад   Ментор: С. Илић  Д. Маринковић С. Миловановић Екстерни чланС. Симоновић М. Васиљевић Екстерни члан 
  Тест  
1000IV3 прех   8 ученика + ментор за ИОПТест за проверу стручно теоријских знањаЗа преглед тестова   Т. Гавриловић А. Стојановић М. Васиљевић    С. Зечевић С. Милић М. ЈашовићДежурни настaвници:   Билановић Јована
1000IV5 мед   30 ученика (7+7+8+8)Тест за проверу стручно теоријских знањаЗа преглед тестова   Ј. Павловић М. Станишић А. Јелесијевић    Ј. Првуловић М. Мајсторовић В. МилановићИлић Слађана                                    Јелена Спасојевић   Александра Стојадиновић  

11.6.2020.
четвртак

ВремеОдељењеПредметКомисија  Замена  
800IV3 прех 8 ученика  Практичан  рад   Ментор: С. Перовић-Матић  С. Зечевић
М. Јашовић Екстерни члан
Ана Стојановић
Т. Гавриловић Екстерни члан
800IV2 1 ученик 2 ученика  Практичан  рад – Прерада и одлагање отпадних вода – Загађивање и заштита водеМ. Трифуновић Т. Тешић С. Бојовић 
 IV5  Практичан  рад   Ментор: М. Мајсторовић В. Милановић  Ј. Првуловић Ј. Павловић Екстерни чланМ. Мајсторовић В. Милановић Екстерни члан
900IV1 5 ученика  Практичан  рад – Контрола квалитета сировина и производаТ. Тешић М. Трифуновић К. Марковић 
1000IV2 4 ученика  Практичан  рад – Прерада и одлагање чврстог отпадаО. Бећић С. Бојовић Н. Рајичић 

12.6.2020.
петак

ВремеОдељењеПредметКомисија  Замена  
800IV1 19 ученика (5+5+5+4)Практичан  рад – ТФПН. Радомировић М. Васиљевић Т. Тешић   
800IV2 7 ученика  Практичан  рад – Загађивање и заштита ваздухаС. Радисављевић С. Бојовић Н. Рајичић   
800IV5  Практичан  рад   Ментор: – Ј. Првуловић  М. Мајсторовић В. Милановић Екстерни члан  Ј. Првуловић Ј. Павловић Екстерни члан
Дели

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *