Учешће наше школе на деветом Фестивалу науке у МЕШ Гоша

Машинско – електротехничка школа „Гоша“ девети пут за редом организује Фестивал науке под називом „ Доживи науку кроз физику, хемију и механику“. Ове године због специфичности услова рада фестивал је одржан онлајн у периоду од 18. до 20. децембра и то путем званичног јутјуб канала ове школе. Задатак учесника је био да свој наступ прикажу путем видеа у трајању од десет минута. На овом фестивалу су се могли видети експерименти из роботике, електротехнике, машинства, саобраћаја, медицине, хемије, физике и биологије.

Поред наше школе и школе домаћина фестивала, учешће су узели и Институт Михајло Пупин из Београда, Електротехнички факултет из Београда, Машински факултет из Београда, Медицински факултет из Београда, Хемијски факултет из Београда, Академија струковних студија из Крагујевца, Основна школа „Дринка Павловић“ из Београда, Институт Винча, Тропикаријум из Београда.

У наставку погледајте видео са којим се наша школа представила на 9. Фестивалу науке.

Учешће на Фестивалу науке