Додела диплома ученицима завршних разреда

Данас је у нашој школи обављена свечана додела диплома ученицима завршних разреда чиме је испраћена још једна генерација матураната. Дипломе су добили ученици четвртих разреда, као и ученици трећег разреда образовних профила пекар и месар.

Матуранти образовног профила медицинска сестра – техничар извршили су и „сестринску заклетву“.

Матурантима се обратио директор школе Жељко Поштић, честитао им на успешно завршеном школовању и пожелео пуно среће и успеха у животу и даљој каријери.

Дипломе су матурантима уручиване од стране разредних старешина, а најбољи ученици награђени су књигом. Такође, награде су добили и ученици који су својим успесима на изузетан начин представљали школу током претходне четири године.

За ученика генерације изабрана је Исидора Митровић, ученица одељења IV-1, образовни профил хемијски лаборант.

Како је свечаност изгледала на делу, можете погледати у галерији слика: