Обележен Дан школе – 17. мај

Данас је у просторијама наше школе на пригодан начин обележен Дан школе. Дан школе је обележен уз присуство ученика, запослених, професора у пензији али и многих социјалних партнера који су својим присуством указали поштовање нашој школи.

На почетку програма, присутнима се обратио директор Жељко Поштић и том приликом је пожелео добродошлицу гостима.

Током програма, поменути су сви ученици и професори који су током године постигли значајне резултате на такмичењима. Такође, уручене су и захвалнице социјалним партнерима као знак пажње за дугогодишњу сарадњу.

Директор школе се на крају програма још једанпут захвалио присутнима на присуству најавивши за следећу годину обележавање великог јубилеја, сто година постојања школе, која ће бити обележена уз одговарајућу свечану академију.